کیت ابزار دستی

فروش کیف ابزارالات

کیت ابزار دستی چیست و چه کاربردی دارد؟

ممکن است ما به یک مجموعه از ابزارهای مهم و ضروری در منزل خود احتیاج پیدا کنیم زیرا ممکن است وسایلی در منزل داشته باشید که خودتان بتوانید دستی به روی آن بکشید و آن را تعمیر کند. این وسیله می‌تواند یک خودرو شخصی باشد و یا یک اتو، که ممکن است بتوانید سیم آن را تعمیر کنید. شما باید بلد باشید تا در صورت اتفاق افتادن یک حادثه‌ی غیرمترقبه اقدامات اولیه ضروری بلد باشید و در اسرع وقت آن‌ها را انجام دهید برای آن که این اقدامات اولیه را انجام دهید به مجموعه ای از ابزار آلات نیاز خواهید داشت که میتوانید همه ی ان را در کیت ابزار دستی پیدا کنید.

کیف ابزار دستی کیت ابزار دستی کمک می کند تا اگر ابزاری را که نیاز دارید در دسترس باشد سریع بتوانید به ان دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. کیت ابزار دستی یا در اصطلاح که به آن جعبه ابزار دستی نیز می‌گویند دقیقا مانند وسیله‌ای مانند جعبه کمک‌های اولیه است به شما کمک می‌کند تا قطعات و ابزار آلات شما چیدمان منظمی داشته باشد.

کیت ابزار دستیاین کیت باعث می شود که ابزار آلاتی را که نیاز باشد سریع آنها را بردارید و هینطور در وقت خود نیز صرفه‌جویی کنید و در نتیجه به جای آن که مدت زمان زیادی را دنبال یک ابزار بگردید می‌توانید به راحتی و با خیال آسان آن را از کیت ابزار دستی بیرون آورده و از آن استفاده کنید. کیت ابزار دستی در ابعاد و اندازه‌ها و جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. شما می‌توانید علاوه بر یک کیت ابزار چند نوع از آن را داشته باشید. داشتن چند نوع از آن بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. در این کیف ابزار دستی شما می‌توانید برای جمع‌آوری کردن ابزار آلاتی که در مهندسی آشپزخانه و تعمیرات نیاز دارید استفاده کنید.

قیمت کیت ابزار دستی

کیت ابزار دستی ساده

این کیت‌ها می‌تواند از جنسی مانند برزنت باشد و برای نگهداری ابزار آلات بسیار مناسب باشد. این وسیله ممکن است که فقط یک زیپ داشته باشد و قابل حمل باشد و فضای آن نیز کوچک باشد. مشکلی که کیت ساده دارد آن است که برای تفکیک ابزار بخش‌بندی ندارد و همین‌طور ابزارآلات بسیارکمی در آن قرار می‌گیرد.

کیت ابزار دستی پارچه ‌ای

این کیت ابزار نیز می ‌تواند از جنس ‌هایی باشد که آب در آن نفوذ نکند و این بسیار ویژگی مناسبی است تا از زنگ زدن وسایلی که در آن است خود داری شود. این وسیله نیز بسیار ساده و کوچک است و می ‌توانید از آن برای قرار دادن ابزارآلاتی مانند پیچ گوشتی و کاردک و غیره استفاده کنید. برخلاف مدل قبلی این کیت ابزار دستی به قسمت‌ هایی تقسیم شده است و می‌توانید برای دسته بندی کردن ابزار تان از آن استفاده کنید. کیت ابزار دستی پارچه‌ای اندازه‌ی کوچکی دارد در نتیجه برای قراردادن تعداد زیادی از ابزار آلات مناسب نمی ‌باشد. ممکن است قابلیت شستشو داشته باشد و همین‌طور حمل آن نیز آسان است. این کیت می‌تواند بند دوشی داشته باشند و بر روی دوش انداخته شوند.

خرید انلاین کیف ابزارالات

کیت ابزار دستی پارچه‌ای دولایه

نوع دیگری از کیت ابزار دستی می‌تواند دولایه پارچه داشته باشد و همین طور کیفیت آن نسبت به مدل‌های دیگر بیشتر باشد. کیت ابزار دستی دولایه ممکن است یک جیب خارجی داشته باشد که باعث تفکیک ابزار و وسایل برای شما شود و می‌تواند کف لاستیکی داشته باشد که از رطوبت و فرسایش جلوگیری کند و در نتیجه عمر طولانی داشته باشد. اگر تعداد ابزار و قطعاتی که با خود حمل می‌کنید زیاد بوده و همین‌طور این وسایل سنگین باشند، این مدل کیف ابزار مناسب نخواهد بود.

خرید کیت ابزار دستی

کیف ابزار دستی با چندین بخش بندی

کیف ابزار دستی دیگری نیز وجود دارد که تعداد بخش‌بندی‌ ها و جیب‌ های آن زیاد است. درنتیجه تعداد قطعه های بیشتری را می‌ توانید در این کیف قرار داده و آنها را به صورت منظم مرتب کنید. همینطور علی‌رغم تعداد بالای ابزار آلاتی که استفاده می‌کنید ممکن است این قطعات اندازه بزرگتری داشته باشند، اما می‌توانید آنها را در این کیف ابزار دستی با چند لایه جا دهید. همینطور این وسیله قابل حمل است و استفاده از آن نیاز شما به ابزارآلات را تامین خواهد کرد و همینطور کیفیت ابزار آلات شما را در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی حفظ خواهد کرد. ممکن است این مدل کیف ابزار نسبت به مدل‌های دیگر قیمت بیشتری داشته باشد.

سفارش جعبه ابزار

کیف ابزار دستی از جنس پلاستیک

این مدل کیف از پلاستیک ساخته شده است ممکن است اندازه‌ی آن کوچک یا بزرگ باشد اگر کوچک است. برای نگهداری قطعاتی مانند میخ و پیچ و ساچمه و نوار تفلون، مناسب خواهد بود این بدنه پلاستیکی باعث می‌شود تا از نفوذ آب جلوگیری به عمل آید و رطوبت نیز به داخل آن نفوذ نکند و محکم و بادوام بماند. کیت پلاستیکی در سایز کوچک امکان آن که ابزارهای بزرگ را در آن قرار دهید ندارد. اگر سایز بزرگ آن را تهیه کنید می‌توانید ابزار آلات بزرگتری را نیز در آن قرار دهید. اگر سایز این مدل بزرگ باشد از یک محوطه بزرگ برخوردار است و روی آن یک درب نصب شده است که جنس آن می‌تواند از ارگانیزا باشد. در این کیف ابزار دستی شفاف و پلاستیکی است و می‌توانید بدون آن که در آن را بردارید ابزار داخل آن را مشاهده کنید. همین‌طور بخش ‌هایی که داخل این کیف قرار می‌ گیرد قابل تغییر سایز هستند. شما می ‌توانید با قرار دادن صفحات پلاستیکی در بخش های بزرگتر، جای بیشتری را ایجاد کنید. در این محفظه ‌های کوچکی که درست می‌ کنید می‌ توانید واشر و مهره و غیره قراردهید. کیف ابزار ممکن است چراغ داشته باشد همین را بهتر است بدانید که ابزارهای دستی که چراغ دارند پرطرفدار هستند و بدنه‌ی محکم و قوی دارند و تقریبا وسایل بزرگی مانند پیچ‌گوشتی و سری بوکس را بخواهید می‌توانید در آن قرار دهید. در داخل آن بخش‌بندی‌های وجود دارد که برای قراردادن وسایل بزرگتر نیز جا دارد. این وسیله نیز تعداد ابزارآلاتی که در آن قرار می‌گیرد ممکن است محدود باشد. قیمت آن نیز در بازار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *